Tło2

 

b1

b2

b3


Laweta warszawa tanio - Oferujemy usługi autoholowania

Oferujemy najtańszy we Wrocławiu przewóz auta od 100 do 150 zł. Jeżeli jest potrzebny transport samochodu na lawecie - świadczymy usługi laweta Warszawa Tanio przez 24h - prosimy o kontakt, a nasz kierowca dojedzie we wskazane miejsce. Laweta jest zawsze ekonomicznym rozwiązaniem, aby zadzwonić laweta w Warszawie opłacalnie. Obejmujemy wszystkie obszary stolicy i oferujemy szybką odpowiedź na każde żądanie. Nasza flota obejmuje nowoczesne załogi, w skład których wchodzą manipulatory, Ciągniki wciągarki i platformy. Zajmujemy się eksportem samochodów osobowych z pełnym lub częściowym załadunkiem. Możemy pomóc w przewiezieniu samochodu, który cierpi na awarie techniczne lub jest ranny w wyniku wypadku. Nasz serwis zapewnia szybkie i niedrogie połączenie holowania samochodów ciężarowych. Jest to wynik dobrego zarządzania. Pojazdy, które zatrudniamy, zazwyczaj znajdują się w bliskich lokalizacjach. Oznacza to, że nie musisz ponosić kosztów paliwa potrzebnego do destylacji sprzętu i transportu pojazdu. Ponadto dysponujemy własną flotą pojazdów, która jest w doskonałym stanie technicznym i zmniejsza zużycie paliwa. Poświęcamy minimalną ilość czasu na utrzymanie każdej aplikacji. Powoduje to wpływ na ceny, ponieważ zapłacone opóźnienia podczas załadunku i rozładunku zostały wyeliminowane.
Kontakt możliwy przez:

  • telefon
  • formularz kontaktowy

Cena lawety kształtuje się w następujący sposób

  • W Warszawie od 100 do 150 zł
  • Przy trasach powyżej 1000km - 1zł/km
  • 500km-1000km - 1,2zł/km
  • Krótsze i dłuższe trasy - cena do uzgodnienia

Na wszystkie wykonane usługi wystawiamy faktury VAT.

Wieloletnie doświadczenie w autoholowaniu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w holowaniu pojazdów, a także w usługach transportowych, zapewniamy naszym Klientom gwarancję przewozu samochodu w dowolne miejsce w nienaruszonym stanie. Zapewniamy komfort i satysfakcję już od pierwszego kontaktu. Jesteśmy w stanie ocenić jak najlepiej i najbezpieczniej umieścić pojazd na lawecie, tak aby nie stanowił zagrożenia w ruchu drogowym.

Zapewniamy maksymalny poziom zadowolenia, a także wymaganej czasami dyskrecji, wysyłając błyskawicznie naszego kierowcę w ustaloną lokalizację. Dbamy o kadrę kierowców, stanowiącą ważny element wizerunku naszej firmy, gdyż często maja oni bezpośredni kontakt z naszymi Klientami. Zadowolenie z naszych usług przekłada się na polecenia - około połowa naszych Klientów pochodzi z polecenia.

Kontakt

Laweta Warszawa Tanio